MATERIÁLY PRE DIGITÁLNU TLAČ

GERMAN PREMIUM SURFACES

German premium surface - sú špičkové materiály pre digitálnu tlač.

DIMEX - PRINT - je obchodná značka materiálov pre digitálnu tlač.

DIMEX - PRINT - je obchodná značka materiálov pre digitálnu tlač. Táto značka patrí firme Dimex, ktorá sa zaoberá interiérovými materiálmi. Práve obrovská viac ako 25 ročná skúsenosť v predaji týchto materiálov a v prvom rade tapiet nás predurčuje na rozpoznanie kvality a vhodnosti materiálu pre "odievanie" stien.

Je to práve skúsenosť, množstvo realizácií (tapetovačiek), poznanie trhu a poznanie kvality stien, ktorá zaručuje perfektné nastavenie materiálu na realizáciu tapetovanie stien v interiéroch.

 • 1
  Hrúbka materiálov
  Vysoká kvalita materiálov. Gramáž materiálov začína od 150 g/m2 až do cca 320 g/m2. U tapiet je ale hlavný omyl, že vyššie gramáže sú kvalitnejšie. U vyšších gramáži tapiet je nutné vedieť veľmi veľa o aplikácií tapiet a samotnom tapetovacom procese. Práve preto sú gramáže do 180 g/m2 vhodnejšie pre bytové a kancelárske aplikácie.
 • 2
  Balenie materiálov
  Tento produkt je vyrobený ako hotový zabalený materiál okamžite pripravený na aplikácia digitálnou technológiou. Balenie je v krabici s bezpečnostnými koncovkami na tube. Rozmer tuby - 76 mm / 3" Dĺžka - 50 m Šírka - 1,067 m / 42"
 • 3
  Kvalita materiálov
  Materiály sú vyrábané v Nemecku. Výrobcom je najväčší výrobca tapiet v Európe firma A.S. Création Tapeten. Výrobky nesú obchodné označenie 4Digital a naša firma má výhradné zastúpenie pre Slovenskú a Českú republiku.